Seznamte se
s ORANGE Plzeň

Vaším dodavatelem ovoce a zeleniny

Historie firmy

Firma ORANGE spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako jedna z prvních firem zabývajících se velkoobchodním prodejem ovoce a zeleniny.

Zastaralý areál v Plzni Na Roudné se postupně do roku 1999 přeměnil na moderní obchodní centrum. Většina skladovací plochy včetně prostoru pro zákazníky je klimatizována.

Zákazníci firmy tvoří široké spektrum od velkých prodejen přes střední a menší obchodníky až po restaurace či hotely. K včasným dodávkám pomáhá vlastní doprava.

Velký důraz je kladen na kvalitu produktů, přímé kontakty má firmy ve Španělsku, Francii, Itálii, Holandsku atd.Tuzemské produkty jsou nakupovány každý den čerstvé.

Hlavními zákazníky jsou hotely, restaurace a jídelny (tzv. HoReCa segment), dále pak malé a střední obchody převážně v Plzeňském kraji. Důraz je kladen na čerstvost, rychlost dodání a všeobecně kvalitní servis. Společnost je držitelem certifikátu HACCP pro skladování, manipulaci a rozvoz zboží.
Firma si za dobu své působnosti vybudovala kvalitní síť tuzemských  i zahraničních dodavatelů (převážně v Holandsku, Itálii, Španělsku), s velkou částí firma spolupracuje již 30 let.

Naši zákazníci