kompletní sortiment
služeb pro gastronomii

Spolehlivě, rychle… a vždy čerstvé

Dodání zboží v den objednávky – žádný problém

Široký sortiment – osobní výběr

V naší klimatizované prodejně najdete většinu z námi nabízeného sortimentu. Pokud dáváte přednost osobnímu výběru, případně konzultaci ohledně zboží, je to řešení pro vás.

Pohodlná objednávka

V našem přehledném katalogu si pohodlně vyberete na PC, tabletu i mobilním telefonu. Na základě webové, telefonické, či e-mailové objednávky zboží připravíme a dovezeme na určené místo. Podrobnější informace viz Expresní dodání a Kontakty

HoReCa – od ananasu po zázvor

Základ naší práce. Zásobujeme hotely, restaurace a jídelny (segment HoReCa) vším potřebným od Ananasu po Zázvor. Pokud v našem sortimentu něco nenajdete, neznamená to, že to nedokážeme obstarat.

Expresní dodání

Objednávky doručujeme vlastní dopravou. Dosah našich dopravních služeb je hlavně v rámci Plzeňského kraje. V Plzni a blízkém okolí dokážeme zavézt vaši provozovnu i v den objednávky případně zorganizovat další závoz. Vzdálenější lokality zavážíme většinou ve dnech pondělí–středa–pátek nebo po individuální domluvě.

Bedýnky

Jako novinku spouštíme projekt Bedýnky určený koncovým spotřebitelům. Cokoli z našeho sortimentu vám připravíme v jakémkoli množství k vyzvednutí v našem skladu, případně se domluvíme na možnosti doručení. Na vámi zadaný kontakt pošleme aktuální nabídku a ceník.

Pronájem volných ploch v našich skladech

V závislosti na období nabízíme volné plochy našeho skladu, včetně klimatizovaných, k pronájmu.
V současné době nabízíme k pronájmu část plochy v hale a jeden chladírenský box. V případě zájmu nás kontaktujte.

Vitamíny do firmy

Pro firmy připravujeme dodávky ovovce a zeleniny pro zaměstnance dle individuálních požadavků. Ať formou benefitů, nebo se zaměstnanci sami mezi sebou domluví. Podpořte zdraví svých zaměstnanců a nabídněte jim možnost přísunu vitamínů přímo do kanceláře nebo výrobního provozu. Čerstvé ovoce je to, co vaši zaměstnanci rádi uvítají.